KONST / Litografier / Färglitografi 15816094
nr 1581 6094
Robert Brown
(1936-2007), USA
Signerad, numrerad 115/260. Färglitografi, daterad bildmått: 36x28 cm, yttermått inklusive ram: 59x47 cm
Robert "Buck" Brown, amerikansk karikatyrtecknare född 1936, död 2007.
Utrop:
300 kr
måndag 27 november 2023
kl 19:38:22
Robert Brown
Läs mer om Robert Brown